STYL HAMPTON

Wygoda i luksus idą ze sobą w parze, czyli styl Hampton

W Primavera Home doceniamy nie tylko wyrafinowanie i elegancję, ale również wygodę i minimalizm. To właśnie dlatego w naszej ofercie pojawiły się również meble w stylu Hampton, które zostały zainspirowane klimatem nadmorskiego kurortu. Styl Hampton pochodzi od malowniczej, nadmorskiej okolicy w miejscowości Hampton, zlokalizowanej niedaleko Nowego Jorku. Cechuje go relaksacyjny, wakacyjny charakter, który jednocześnie nie wyklucza elegancji i kunsztu, typowego dla stylu glamour. W stylu Hampton królują jasne barwy, neutralna kolorystyka oraz naturalne drewno, które dają wrażenie minimalizmu i komfortu. Ponieważ w Primavera Home doceniamy wielorakość gustów naszych Klientów, postanowiliśmy stworzyć linię mebli w stylu Hampton, które świetnie wpiszą się w styl i smak miłośników wygody i minimalizmu.

Styl Hampton i salon - połączenie idealne

Wśród mebli w stylu Hampton, które oferujemy w naszym sklepie meblowym internetowym Primavera Home, odnajdziesz m.in.: komody, kredensy, krzesła, biurko, szafki, stoliki, regały i łóżko. Dołożyliśmy wszelkich starań, by każdy z tych mebli spełnił wszystkie Twoje oczekiwania, dlatego do ich wykonania wyselekcjonowaliśmy materiały najlepszej jakości. Są to: drewno mangowe, drewno akacjowe oraz płyta MDF. Każdy z naszych mebli w stylu Hampton jest wykonywany ręcznie i dostępny na zamówienie. Wkładamy całe nasze serce w stworzenie każdego z nich i dokładamy wszelkich starań, by nasze meble pomogły Ci odtworzyć styl Hampton w Twoim salonie, którym zdobędziesz serca wszystkich domowników i zachwycisz odwiedzających Cię gości.
Meble w stylu Hampton, które odkryjesz w Primavera Home, są naprawdę wyjątkowe. Chcieliśmy, aby oprócz wygody i komfortu dawały Ci poczucie prawdziwego luksusu. Aby osiągnąć taki efekt, postanowiliśmy pójść o krok dalej i połączyć styl Hampton z czymś więcej. Meble, które u nas znajdziesz, łączą się ze stylem prowansalskim oraz stylem antycznym. Samodzielnie wybierz, które zestawienie bardziej do Ciebie przemawia. Niezależnie od tego, jaki podejmiesz wybór, my już dziś wiemy, że nasze meble w stylu Hampton zachwycą Cię od pierwszej chwili!

4049.00 PLN
8490.00 PLN