Donice

Donica glamour – element delikatności i subtelności pośród maksymalizmu

Jedną z głównych cech stylu glamour jest maksymalizm – tutaj nie ma miejsca na przesadną skromność lub zbyt daleko idący minimalizm. Nawet jeśli przemycamy proste, stonowane elementy, to finalnie stawiamy na luksus i wytworność. W stylu glamour liczy się każdy element ozdobny, który przyciąga spojrzenia i zapada w pamięć na bardzo długo. Aby jednak zachować równowagę, sięgamy również po pewne elementy ozdobne, które nadają wnętrzu lekkości i delikatności. Są nimi dodatki oraz akcesoria, która upiększają wnętrze i sprawiają, że efekt staje się o wiele bardziej złożony.
Jednym z akcesoriów, na które warto postawić przygotowując projekt wnętrza, gdzie myślą przewodnią jest elegancja, są donice glamour z kwiatami. To drobny element, nadający wnętrzu subtelności. Jeśli dodatkowo wybierzemy donice glamour w stonowanych, klasycznych kolorach, możemy być pewni, że nie tylko dodadzą wnętrzu nieco delikatności, ale również wspaniale skomponują się z innymi elementami dekoracyjnymi i akcesoriami.

Donice glamour od Primavera Home – klasyka i elegancja w jednym

Donice glamour, które oferujemy w sklepie meblowym internetowym Primavera Home, są dostępne w klasycznym, bazowych odcieniach, takich jak biały, czarny oraz srebrny. Ponieważ traktujemy je jako piękny dodatek, którego zadaniem jest bardzo dyskretne upiększanie otoczenia, zdecydowaliśmy się stworzyć je w oparciu o odcienie, które sprawdzą się w każdym pomieszczeniu bez żadnych wyjątków.
Nasze donice glamour znajdziesz również w różnych wzorach. Niektóre z naszych eleganckich donic glamour posiadają desenie, przypominające subtelne pikowanie. Tym sposobem wspaniale nawiązują na przykład do oferowanych przez nas mebli, ozdobionych właśnie pikowaniem. Inne donice glamour od Primavera Home cechuje klasyczny, minimalistyczny styl oraz zupełnie gładka powierzchnia. Samodzielnie wybierz, który kolor oraz wzór będzie najlepiej komponował się z Twoim wymarzonym wnętrzem – kombinacji i możliwości jest pod dostatkiem! Jesteśmy pewni, że odkryjesz u nas coś dla siebie.

Mała donica glamour na nocny stolik czy wielka stalowa donica do hallu?

Większość naszych donic glamour to wersje odpowiednie do pomieszczeń takich jak salon, sypialnia lub kuchnia. Są dostępne w różnych rozmiarach, więc możesz swobodnie wybrać ten, którego akurat poszukujesz. Małe donice wspaniale wpiszą się w elegancki styl jadalni lub pokoju dziennego. Możesz je postawić na szafce RTV, stoliku kawowym lub konsoli, zestawiając je z ulubionymi ramkami ze zdjęciami lub eleganckimi świecznikami. Razem stworzoną wspaniałe duety!
Jeżeli poszukujesz wielkiej donicy do postawienia w hallu, to również mamy dla Ciebie coś specjalnego. Donica glamour Rose wykonana ze stali dostępna w srebrze i czerni będzie się wspaniale prezentować w miejscach takich jak hall, gdzie będzie zachwycać wszystkich nowo przybyłych gości swymi gabarytami oraz świetlistą powierzchnią.

90.00 PLN
149.00 PLN
149.00 PLN
90.00 PLN
2799.00 PLN