Tapety

Tapeta glamour - ciepły nastrój przytulnego wnętrza

Styl glamour nie oznacza zimnych ścian w białych kolorach – bynajmniej! Może on być bowiem nie tylko elegancki, wyrafinowany i pełen klasy, ale również ciepły, przytulny i ustronny. Taki efekt bez trudu można uzyskać decydując się na przyozdobienie ścian tapetą glamour. Tapeta wspaniale wkomponuje się w wystrój takich pomieszczeń jak sypialnia, salon lub pokój dzienny sprawiając, że będą one zachęcać każdego do rozgoszczenia się i zaczerpnięcia chwili beztroski.

Tapeta glamour w Primavera Home – bogaty wybór pełnej gamy rozwiązań

Tapety glamour, które oferujemy w naszym sklepie internetowym z meblami, są dostępne w rozmaitych kolorach i wzorach. Dzięki temu, że znamy naszych Klientów i doskonale wiemy, jak wysmakowany posiadają gust i jak wielka jest ich wyobraźnia, stale wychodzimy Ci naprzeciw, projektując coraz to ciekawsze rozwiązania. Jesteśmy jednak stale świadomi, że dla części Klientów idealnym rozwiązaniem jest tapeta glamour w klasycznych, stonowanych odcieniach, a dla innych najlepszą opcją okażą się wyraziste odcienie i geometryczne wzory. Każdy z naszych Klientów kreuje bowiem własny świat aranżacji, która stanowi odzwierciedlenia ich charakterów, osobowości i pragnień. My jesteśmy tu po to, by służyć Ci pomocą i wychodzić naprzeciw, oferując pełen wachlarz możliwości.
W Primavera Home odkryjesz tapety w delikatnych, łagodnych odcieniach, takich jak biel, beże oraz odcienie srebra i niebieskiego. Te tapety zazwyczaj cechują się delikatnymi deseniami, które – choć zauważalne na pierwszy rzut oka – upiększają wnętrze w sposób dyskretny i niekrzykliwy. Są poniekąd tłem dla wszystkiego, co dzieje się w danym wnętrzu. Znakomicie wkomponowują się w każdą aranżację w stylu glamour, dając właścicielom pełne pole do popisu, w żaden sposób nieograniczone i nieskrępowane.
Dla zwolenników bardziej zdecydowanych i charakternych rozwiązań przygotowaliśmy tapety glamour w odcieniach takich jak czerń połączona z bielą, czerwienie, róże i pomarańcze. To kolory, które z miejsca przyciągają wzrok i walczą o naszą uwagę – ze spektakularnym zresztą efektem. Dzięki takim bezkompromisowym tonom pokój od razu zyskuje zupełnie nowy charakter, świadcząc o fantazyjnej i kreatywnej osobowości właścicieli. W Primavera Home nie zabrakło również miejsca dla fascynujących, geometrycznych wzorów. Tapety glamour ozdobione wyszukanym wzornictwem fascynują i oczarowują, nie pozwalając oderwać od siebie wzroku.

732.00 PLN
Luksusowa tapeta glamour Versace kremowa, jasna
- 16%
499.00 PLN
592.00 PLN