Primavera Home - najbardziej luksusowe Showroomy w Polsce


PRIMAVERA HOME LUXURY BOUTIQUE

Tu znajdziesz nasze wyjątkowe, limitowane kolekcje dostępne od ręki.

 Al. Wilanowska 170, lok.U2,
02 - 900 Warszawa
+48 573 503 922   +48 570 529 889
 info@primavera-home.com


Pn - Pt - 10:00 - 18:00

Sobota - 11:00 - 16:00 

Niedziela - zamknięte


Kliknij aby dojechać  (dojazd przez ulicę Sikorskiego, Bonifacego i Śródziemnomorska)


PRIMAVERA HOME ATELIER

Tu znajdziesz autorskie kolekcje mebli na zamówienie.

 ul. Kłobucka 23b, lok. U1
02 - 699 Warszawa
+48 459 569 902   +48 791 424 997
 info@primavera-home.com


Pn - Pt - 10:00 - 18:00

Sobota - 11:00 - 16:00 

Niedziela - zamknięte


Kliknij aby dojechać


W Showroomie na Al. Wilanowskiej czekają na Ciebie nasze ekskluzywne, limitowane kolekcje dostępne od ręki.W Showroomie na ulicy Kłobuckiej znajdziesz wyjątkowe meble tapicerowane, drewniane oraz lakierowane na zamówienie.  


To wyjątkowe miejsca, w których stworzenie włożyliśmy całe nasze serce i wiedzę. Pracują w nich eksperci, którzy z chęcią odpowiedzą na każde Twoje pytanie i podpowiedzą, jak stworzyć jedyne w swoim rodzaju wnętrze w stylu glamour, ale nie tylko. Jesteśmy przekonani, że Ty również zakochasz się w naszych Showroomach z meblami i będziesz do nich regularnie wracać.

Showroom i meble glamour – połączenie idealne

Jeśli meble glamour, dostępne w Primavera Home, podbiły Twoje serce, ale pragniesz je zobaczyć na żywo lub pojawiły się pytania, które chcesz omówić z ekspertami, to znak, że pora na odwiedziny w naszym Showroomie w Warszawie. 

Co zyskasz po takich odwiedzinach? Odwiedzając nas stacjonarnie masz okazję zobaczyć na żywo nasze ekskluzywne meble, a co za tym idzie – dotknąć materiałów, z których zostały wykonane. 

Przyjemne w dotyku, miękkie dywany, przytulne poduszki i wygodne łóżka, które z miejsca zapraszają, by się w nich rozgościć – wszystko to czeka na Ciebie w naszych Showroomach w Warszawie.

Showroom Primavera Home umożliwia również zobaczenie na własne oczy niezwykłego blasku kryształów, z których wykonane są między innymi nasze żyrandole, plafony, kinkiety i lampy. 

Stacjonarnie możesz również dokładnie przyjrzeć się meblom na wysoki połysk i docenić ich wyjątkowe powierzchnie, wykonane z materiałów o najlepszej jakości. Z pewnością zainteresują Cię również tak unikalne meble, jak lampa Paris, wykonana z naturalnych piór, która robi spektakularne wrażenie już przy minimalnym podmuchu wiatru.


Nie możesz przyjechać? Jesteśmy dla Ciebie dostępni nie tylko w Showroomie w Warszawie!

Jeśli masz pytania do ekspertów Primavera Home, ale nie możesz pozwolić sobie na odwiedziny w naszym Showroomie pamiętaj o tym, że nasi specjaliści są dla Ciebie dostępni również telefonicznie i mailowo. 

Odwiedź zakładkę Kontakt i skontaktuj się z wybranym reprezentantem Primavera Home. Gwarantujemy, że nasi eksperci zrobią wszystko co w ich mocy, aby rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości.

Pinterest