Łóżka

Łóżko glamour jako centrum wypoczynku i relaksu

Sypialnia to miejsce, które utożsamiamy z czasem wolnym, wypoczynkiem, regeneracją i relaksem. To tam możemy naładować baterie i zebrać siły na nowy dzień i nowe wyzwania. Warto zadbać o to, by sypialnia odzwierciedlała charakter i osobowość właścicieli. Jeśli kochasz elegancję i zależy Ci na tym, by Twoje mieszkanie było ponadczasowo piękne, wybierz sypialnię glamour. Styl glamour daje bardzo szerokie spektrum możliwości, a przy tym dzięki zbalansowanym kolorom i wysokojakościowym materiałom zawsze finalnie zapewnia efekt Wow!

Wielorakość stylów i możliwości w sypialni glamour

Styl glamour znakomicie łączy się z innymi nurtami, które również charakteryzuje elegancja i nienaganna estetyka. Takie połączenia sprawiają, że pomieszczenia jeszcze mocniej przyciągają uwagę i na długo zapadają w pamięć. Stanowią również wspaniałe urozmaicenie i pozwalają właścicielom na przemycenie elementów, które wyrażają ich niepowtarzalną osobowość.
W Primavera Home kochamy zabawę designem i nie boimy się niestandardowych zestawień, a łączenie tego, co pozornie wydaje się pochodzić z dwóch światów, to nasza pasja! Dzięki temu w naszej ofercie łóżek glamour znajdują się nie tylko klasyczne, eleganckie meble – nie brakuje u nas również takich, w których spotykają się i wzajemnie uzupełniają dwa różne style.


Dla miłośników stylu nowojorskiego stworzyliśmy łóżka glamour takie jak Spectre oraz Adele, przywodzące na myśl komfort i wygodę życia najsłynniejszego miasta na świecie.
Miłośnicy klasycznego stylu angielskiego zakochają się w łóżkach glamour chesterfield, takich jak Modern oraz Vision, w których nienaganna elegancja styka się z przyciągającym spojrzenie pikowaniem.
Wielbiciele relaksacyjnego, wakacyjnego stylu rodem z Francji z pewnością wybiorą łóżko glamour Bristol, wykonane między innymi z egzotycznego drzewa mangowego.

Łóżko glamour jako centrum sypialni

Łóżka glamour, dostępne w Primavera Home, wspaniale komponują się z innymi elementami tego eleganckiego stylu. Obok łóżka warto umiejscowić piękne szafki nocne, które dopełnią sypialnianego wystroju. Świetnie będą się również prezentować pełne szyku pufy oraz siedziska, które podkreślają komfort tego pomieszczenia. Nad łóżkiem warto jest zawiesić ulubiony obraz w lustrzanej ramie, który wyrazi naszą osobowość.

Łóżko glamour dla fanów zdobień

Choć kochamy klasykę i ponadczasową elegancję, w Primavera Home doceniamy również kreatywne podejście do tworzenia mebli, dlatego nie brakuje u nas pięknych elementów ozdobnych, które sprawiają, że łóżko glamour jest nie tylko zachwycające – dodatkowo przykuwa uwagę i fascynuje.
Jednym z takich zdobień są gwoździe tapicerskie, którymi upiększyliśmy łóżko Gianna. Zachwycający niebieski kolor, nietuzinkowy kształt wezgłowia oraz ozdobne gwoździe zapewniają wyrafinowany efekt, który zahipnotyzuje wszystkich miłośników nieszablonowych rozwiązań.
Wiemy również, jak wiele potencjału kryje się w samych tkaninach! Z tego powodu podczas projektowania łóżka Julia postawiliśmy na niecodzienne ułożenie materiału, które przywodzi na myśl pałacowy styl i prawdziwy luksus.
Jako elementy ozdobne z powodzeniem służą również pikowania i plisowania. Dowodem na to są nasze łóżka Sun oraz Chic. Łóżko glamour Sun zostało udekorowane nietuzinkowym pikowaniem, które przypomina promienie wschodzącego słońca. Z kolei łóżko glamour Chic, wykonane z drewna bukowego, posiada zachwycające wezgłowie pokryte plisowanym materiałem."