Plafony glamour

Plafon glamour – pałacowy styl w Twoim domu

Wśród dostępnych na rynku elementów oświetlenia jeden jest szalenie gustowny i z miejsca sprawia, że wnętrze zyskuje luksusowy, niemal pałacowy styl – jest to plafon. To wyjątkowo eleganckie oświetlenie prezentuje się w sposób spektakularny – nie sposób przejść obok niego, nie zwracając na nie pełnej uwagi. Plafony dostępne w Primavera Home zachwycają wspaniałym, kunsztownym designem oraz trwałym wykonaniem. Każdy z naszych plafonów jest jedyny w swoim rodzaju i wyróżnia się na tle innych. Do ich projektowania podchodzimy z wyjątkową kreatywnością, fantazją i pasją. To właśnie dzięki temu nasze plafony glamour wyglądają tak zjawiskowo! Wejdź do świata kryształowego i metalowego oświetlenia rodem z królewskiego zamku, Hollywoodzkiego filmu lub bogatego statku pasażerskiego. Zachwyt gwarantowany!

Kryształowe plafony glamour – bogactwo możliwości

W Primavera Home jesteśmy urzeczeni kryształowymi plafonami i tą miłością staramy się dzielić z naszymi Klientami. Każdy z naszych plafonów glamour wykonanych ze szkła jest wyjątkowy – nie jesteśmy w stanie wybrać naszego ulubionego. Wierzymy jednak, że tego wyboru będziesz w stanie wykonać Ty, oraz że znajdziesz u nas plafon, którego poszukujesz od dawna. Bogactwo form i kształtów z pewnością Cię urzeknie. Mamy coś dla fanów zarówno złota, jak i srebra. Znajdziesz u nas plafony glamour w stylu klasycznym oraz nieco bardziej fantazyjne – my wychodzimy naprzeciw Ciebie z naszą bogatą ofertą, a wybór należy do Ciebie.

Plafony glamour wykonane z metalu – nietuzinkowy element Twojego eleganckiego wnętrza

Jeżeli uwielbiasz niebanalne rozwiązania i często łączysz elegancję z nutką zaskoczenia, sprawdź nasze metalowe plafony. Ich niepowtarzalne formy wspaniale uzupełnią elegancki salon, dodając mu nutkę fantazji i nieszablonowości oraz powiew nowoczesności. Metalowe plafony w Primavera Home są dostępne w srebrze i złote. Wykonaliśmy je z materiałów najlepszej jakości, dzięki czemu możesz im w pełni zaufać. Co ważne, przy metalowych plafonach glamour z kolekcji Ponsacco zastosowaliśmy moduł LED, który sprawia, że lampy te są wysoce energooszczędne. "

Plafon glamour kryształowy żyrandol przysufitowy nowoczesny złoty GLAMOUR 50cm
48 H
- 34%
3099.00 PLN
4699.00 PLN