Obrazy z mozaiki — idealna dekoracja do wnętrza glamour

Obrazy z mozaiki — idealna dekoracja do wnętrza glamour

Mozaika nie traci na popularności, mimo że początki jej historii sięgają już starożytności. Przez tysiące lat ewoluowała w swojej formie. Wraz z pojawieniem się dostępu do nowych surowców, powstawały również nowe narzędzia i metody komponowania obrazów. Dzisiaj mozaika to sztandarowy dodatek do wnętrz, który może pokrywać niewielkie podkładki na stół, jak i całe ściany i podłogi. W Primavera Home stawiamy na jakość i unikalność. Dlatego każde z dostępnych w naszym sklepie dzieł, tworzone jest ręcznie i na zamówienie.

Obrazy z mozaiki jako reinterpretacja znanych dzieł sztuki

Mozaika to ciekawy sposób na przedstawienie klasycznych arcydzieł, które od wielu pokoleń są znane szerokiej publiczności. Obrazy z mozaiki reinterpretujące sztukę Vincenta Van Gogha czy Gustawa Klimta dostępne w ofercie Primavera Home, to interesująca alternatywa dla popularnych dzieł malowanych na płótnie. Dzięki wykorzystaniu szkiełek o różnych kolorach oraz rozmiarach możliwe jest niemal idealne odtworzenie kompozycji stworzonych przez mistrzów pędzla. Poszczególne elementy obrazu pięknie odbijają światło i mienią się różnymi barwami.

Obrazy z mozaiki Pocałunek, Słoneczniki, Pole pszenicy czy Taras kawiarni w nocy będą stanowić piękny dodatek do eleganckiego wnętrza glamour. Nadadzą mu romantycznej atmosfery i niepowtarzalnego klimatu.

Ręcznie robione obrazy z mozaiki

Każda mozaika Primavera Home tworzona jest na zamówienie i wykonywana ręcznie w pracowniach artystycznych. Ta technika układania obrazów wymaga precyzji i dokładności, dzięki której każdy szczegół jest dopracowany w stu procentach. Oferowane przez nas dzieła są unikalne, dzięki czemu wiesz, że nikt nie posiada takiego samego obrazu jak Ty.


Wybierz obraz z mozaiki dopasowany do swojego gustu

W zależności od wybranego wzoru obrazu z mozaiki, dostępnego w ofercie sklepu Primavera Home, może on mieć różne wymiary. Jeżeli pragniesz, aby mozaika pokryła całą ścianę i stanowiła najpiękniejszy element aranżacji Twojego wnętrza, bez problemu stworzymy dla Ciebie pokaźne dzieło. W naszej naszym sklepie znajdziesz nie tylko repliki obrazów Van Gogha oraz Klimta, ale również mozaiki przedstawiające Buddę, Marilyn Monroe, posąg Bonaparte, kompozycje kwiatowe, czy postaci biblijne. Możesz zdecydować się na obraz w kolorze lub czarnobiały, aby jak najlepiej dopasować go do miejsca, które będzie ozdabiać.

Do jakich wnętrz pasują obrazy z mozaiki?

Ze względu na używane przez nas materiały, a co za tym idzie trwałość obrazów mozaikowych, ich piękno może ozdabiać różne wnętrza i powierzchnie. Dzieła sztuki stworzone ze szkła można spotkać w salonach, kuchniach, łazienkach, sypialniach i przedsionkach, jak i basenach, saunach i łaźniach. Mogą zajmować całą ścianę bądź sufit, albo posiadać wymiary standardowego obrazu. Wszystko zależy od Twojej inwencji twórczej.

Czy obrazy z mozaiki spodobają się każdemu?

Nasze mozaikowe obrazy przypadną do gustu zarówno osobom preferującym klasyczne aranżacje wnętrz, jak i tym z nowoczesnym podejściem do interior designu. Pierwszej grupie proponujemy wybór wzorów łagodnych i wyciszających zmysły — kwiaty, posągi lub ikony. W awangardowych pomieszczeniach lepiej sprawdzą się natomiast repliki Van Gogha i Klimta, portret Marilyn Monroe lub postać Buddy. Oczywiście wybór należy do Ciebie!

Brakuje Ci inspiarcji do zaprojektowania wnętrza swoich marzeń? Szukasz oryginalnych dekoracji, które zachwycą nie tylko Ciebie, ale również Twoich gości? Sprawdź naszą bogatą ofertę obrazów mozaikowych oraz innych kompozycji wykorzystujących tę niesamowitą technikę tworzenia sztuki ze szkła.

Pinterest
23/06/2024
Komentarze

Postów nie znaleziono

Napisz opinię