CZERŃ I SREBRO KLASYKA W STYLU GLAMOUR

Nasza Klientka postawiła na klasyczne ponadczasowe połączenia tworzące harmonijne wnętrze.

Część wypoczynkową tworzą narożnik QUEEN wraz z fotelem QUEEN oraz stolikiem kawowym LV Collection.
Kolekcja QUEEN to prawdziwe perełki w świecie mebli. Wygodne siedzisko, miękkie poduszki i elegancki design sprawiają, że odpoczynek staje się prawdziwą przyjemnością. To idealne miejsce na relaks po ciężkim dniu pracy, czy na spędzenie wieczoru z bliskimi.
Strefa wypoczynkowa została uzupełniona stolikiem z kolekcji LV Collection w kolorze srebrnym o przepięknej podstawie i eleganckim blacie z konglomeratu imitującego marmur oraz zjawiskowym żyrandolem RAIN w kolorze srebrnym. Nie mogło zabraknąć dywanu, klientka postawiła na czarno- biały dywan Classic.
Jadalnia to przede wszystkim stół LV Collection w kolorze srebrnym. Powtórzenie kolorów i wzorów z części wypoczynkowej to idealny sposób na zachowanie harmonii. Dlatego klientka powiesiła również w tej części żyrandol RAIN, tym razem w większym rozmiarze. Jadalnia to stół i wygodne krzesła, wybór padł na wygodne Krzesło Prince z piękną srebrną kołatką. Klasyczny styl i elegancja tego krzesła dodatkowo została podkreślona srebrnymi gwoźdźmi tapicerskimi.
Meble na zamówienie, które wybrała klientka zostały wykonane z tej samej tkaniny co nadało spójności wnętrzu.
Jeszcze choinka i klika elementów świątecznych i możemy czekać na Mikołaja :)

Pinterest