KLASYCZNA JADALNIA W STYLU GLAMOUR

Gustowne połączenie czerni z bielą i kolorem turkusowym stworzyły oryginalną aranżację zachowując przy tym balans i spójność.

Dopełnienie złotymi elementami ociepla dużą przestrzeń, nadając jej wyjątkowego charakteru. Szykowna kolekcja Elegance idealnie wpasowała się w to wnętrze. 

Funkcjonalny, rozkładany  stół glamour ELEGANCE został wykonany z drewna bukowego, pokrytego lakierem włoskim w kolorze głębokiej czerni. Krzesła i hokery z kolekcji  Tiffany zostały wykonane z plamoodpornej, welwetowej tkaniny, która jest bardzo przyjemna w dotyku. Kolor turkusowy wprowadził nowoczesne uzupełnienie przestrzeni. Praktycznym uzupełnieniem jadalni jest pojemna komoda glamour ELEGANCE z frontami lustrzanymi – które optycznie powiększają przestrzeń, przy czym nadając jej lekkości. Wysoki połysk mebli wprowadził do klasycznego stylu subtelny element glamour, a dodatki w złocie ociepliły pomieszczenie. Oświetlenie z kolekcji Monaco XL oraz Maria Teresa z minimalistyczną ilością złotych elementów, z mieniącymi się, fazowanymi szkiełkami stanowi delikatną, piękną „biżuterię” wnętrza.

Na czarnych blatach pojawiły się jasne akcesoria które łączą te kontrastowe kolory, zachowując przy tym spójność całego pomieszczania. W przestrzeni holu pojawiła się dla odmiany konsola ART DECO w kolorze złotym, która wprowadza nowoczesność i oryginalność.  Blat wykonany z konglomeratu współgra z podłogą, przy czym hol stał się przejściem z kamiennych blatów – na drewniane, klasyczne wykończenia. 


Pinterest