PASTELOWE NOWOJORSKIE WNĘTRZE Z ELEMENTAMI GLAMOUR

Wyjątkowe wnętrze uzupełnione pastelowymi akcentami to ciekawe połączenie stylu nowojorskiego i glamour. 
Połyskujące, aksamitne tkaniny nadają blasku i elegancji całej przestrzeni. Zapoznaj się z opisem pod galerią i zobacz jakie produkty zostały użyte użyte w mieszkaniu klientki.Trudno jasno stwierdzić co znajduje się w pierwszym planie tego pięknego, oryginalnego wnętrza. Całość jest bardzo spójna i tworzy wspaniałą harmonijną przestrzeń.

Szare ściany stały się idealną bazą dla mocniej akcentowanych mebli tapicerowanych. To zasługa mieniącej się, aksamitnej tkaniny, którą zastosowano na sofach NEW YORK oraz wygodnych krzesłach PRINCE. Stalowe elementy i kołatka nadały wyjątkowego charakteru części jadalnianej. Obowiązkowo nie może zabraknąć zjawiskowego stołu QUEEN z malowanymi dekorami w kolorze srebrnym. Stół jest rozkładany i w tak dużej wolnej przestrzeni, to bardzo dobre i funkcjonalne rozwiązanie!

Biała komoda z lustrzanymi frontami oraz zjawiskowe lampy i żyrandole podkreśliły charakter całego wnętrza. Swoje miejsce odnalazła również konsola CRISS CROSS, która wykonana na wymiar wpasowała się idealnie w wolną przestrzeń.

To mieszkanie pokazuje, że warto odważyć się na połączenie różnych stylów i oryginalnych kolorów takich jak np. turkus by stworzyć wyjątkowe i zarazem eleganckie wnętrze!


Pinterest