ŚWIĄTECZNE WYDANIE NOWOCZESNEGO WNĘTRZA SUBTELNIE I ELEGANCKO!


Beż, srebro, elementy klasyki i świąteczne stylowe ozdoby. Bożonarodzeniowa odsłona u naszych klientów.Przypominamy o naszych klientach którzy, mając małe dziecko – urządzili wnętrze w eleganckim i spójnym stylu! Pokazali w jak łatwy sposób mając jasną neutralną bazę stworzyć niepowtarzalny świąteczny nastrój. 

 U klienta sprawdza się wygodny i rodzinny narożnik NERO z dodatkowym ruchomym siedziskiem – jakim jest pufa Collete. Kilka czerwonych poduszek i salon zmienia od razu swój wygląd. Mimo upływu czasu tkanina wykorzystana w narożniku i pufie nadal wygląda jak nowa, chociaż chętnie z niego korzysta maluszek i pozostali domownicy.

 Polecamy dobrej jakości tkaniny welwetowe ponieważ są odporne na plamy i ścieranie. Komplet stolików Marco idealnie wpasowuje się w przestrzeń wypoczynkową a uzupełniona o dywan QUADRO staje się przestrzenią dla dorosłych i dla dzieci. 

Część jadalną tworzą: Stół ELEGANCE z lekkimi krzesłami Louis, które zostały pokryte identycznym materiałem jak sofa oraz dywan QUADRO w pasujących do całości szarościach.


Pinterest