Targi Warsaw Home 2017

Targi Warsaw Home 2017

Na początku października 2017 roku odbyła się już druga edycja popularnego wydarzenia wnętrzniarskiego, jakim były Targi Warsaw Home 2017. To wspaniała okazja, by poczuć się, jak w Paryżu czy w Mediolanie i prezentować oraz podziwiać prawdziwe arcydzieła sztuki wnętrzarskiej. Targi Warsaw Home 2017 i udział Primavera Home Możliwość udziału w tak fantastycznym wydarzeniu, jak Targi Warsaw Home 2017 była dla Primavera Home wielkim zaszczytem. To również ogromna szansa na zaprezentowanie swoich wyrobów w jednym szeregu z wieloma wspaniałymi i znanymi markami wnętrzarskimi. Primavera Home produkująca meble na wymiar, po raz pierwszy wzięła udział w tych Targach i okazał się on wielkim sukcesem. Musimy przyznać, że sami byliśmy mile zaskoczeni zainteresowaniem, jakie wzbudziła nasza ekspozycja. Nasze meble na zamówienie były podziwiane, nie tylko przez licznych zwiedzających, z czystej pasji do dekoracji wnętrz, ale również przez profesjonalistów z branży. Tak wielki sukces nie mógł przejść bez echa – zaraz po targach ruszyliśmy do pracy z jeszcze większym zapałem. Dzięki temu nasze meble na wymiar zyskały nowe oblicze, pełne wspaniałych, kreatywnych pomysłów. Wyszliśmy także daleko poza ramy swojej dotychczasowej działalności. Jako marka byliśmy znani z tego, że tworzymy meble włoskie. Nie zrezygnowaliśmy ze swoich korzeni, jednak rozbudowaliśmy znacząco swój asortyment.

Meble na zamówienie Primavera Home

Możliwość zaprezentowania swojej wizji pozwoliła nam na stworzenie wyjątkowych wnętrz. Na naszej targowej ekspozycji znaczącą rolę odgrywały meble glamour. Bijące od nich piękno oraz wyraźna staranność wykonania, sprawiły, że stały się one jedną z największych atrakcji dla oglądających. Warto podkreślić, że nasi projektanci dali z siebie wszystko, tworząc w tym stylu meble glamour do jadalni, salonu czy sypialni. Mieliśmy także świetną okazję do tego, by zaprezentować nowoczesne meble na wymiar. Dzięki temu mogliśmy pokazać, że nowoczesność nie musi wiązać się z nijakością. Wręcz przeciwnie – niezwykła finezja naszych wyrobów nadała wnętrzom nowej jakości. Wśród naszych prac można znaleźć wiele nowatorskich rozwiązań. Bardzo modne są wciąż nasze meble tapicerowane, dlatego postanowiliśmy połączyć ten trend z wyjątkowym stylem wnętrzniarskim, czego efektem jest krzesło tapicerowane glamour.

Targi Warsaw Home 2017 dały nam szansę, nie tylko na pokazanie swojej marki z jak najlepszej strony, ale także udowodniły, że Primavera Home jest warta zaprezentowania się obok najlepszych marek na świecie.

Pinterest
13/06/2024
Komentarze

Postów nie znaleziono

Napisz opinię