Targi Warsaw Home 2018

Targi Warsaw Home 2018

Trzecia edycja najważniejszego wydarzenia dla branży wnętrzniarskiej w Polsce, czyli Targi Warsaw Home 2018, przyniosły wiele pozytywnej energii i inspiracji. Pokazały także, że nasze produkty budzą podziw i uznanie wśród profesjonalistów, zarówno z kraju, jak i z zagranicy.

Primavera Home – Targi Warsaw Home 2018

Początek października, to wyjątkowy czas dla wszystkich zainteresowanych wystrojem wnętrz. Wówczas odbywają się słynne już Targi Warsaw Home. Dzięki nim można zapoznać się z najnowszymi trendami w wystroju wnętrz oraz podziwiać ofertę wielu firm o światowej sławie. W październiku 2018 r., już po raz drugi jako wystawcy, mieliśmy zaszczyt brać udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Nasze meble na zamówienie znalazły się wśród najlepszych produktów tysiąca innych, renomowanych firm. To jednak nie wszystko, bowiem oferowane przez nas meble na wymiar zostały docenione jako jedne z najbardziej interesujących. Dzięki temu nasza ekspozycja została umieszczona w prestiżowym gronie, w hali „F – Selected Design” wśród najlepszych projektów. To bardzo duży zaszczyt i jednocześnie wyzwanie, któremu sprostaliśmy w pełni, co było widoczne po liczbie osób zainteresowanych naszym stoiskiem. Meble Primavera Home zostały przedstawione na starannie przygotowanej ekspozycji.

Wyjątkowe meble na zamówienie Primavera Home– ekspozycja godna Warsaw Home

Warsaw Home 2018 było dla nas wydarzeniem wyjątkowym, ponieważ mogliśmy pokazać o wiele więcej, niż tylko meble włoskie, z których słyniemy. Postanowiliśmy zaskoczyć naszych stałych klientów, ekspozycją, na której dominowały meble w stylu nowoczesnym. Wśród nich znalazły się wspaniałe meble tapicerowane glamour. Prezentowały one kunszt naszych rzemieślników i ich profesjonalną dbałość o wszelkie detale, tworzonych przez nich wyrobów. Pokazaliśmy także wspaniałe krzesła glamour oraz stoły rozkładane nowoczesne, które są w stanie odmienić każdą jadalnię czy kuchnię. Wybierając z naszej oferty meble na wymiar, zdecydowaliśmy się także na przedstawienie rozwiązań prostych, ale niezwykle pięknych. Dlatego też na ekspozycji znalazły się wysublimowane meble lustrzane. Propozycje naszej firmy, takie jak konsole lustrzane glamour czy sofa w stylu nowojorskim, zachwyciły uczestników targów. Dołożyliśmy starań, by nasza ekspozycja targowa, na długi czas zapadła w pamięć wszystkich osób, które miały możliwość podziwiania eksponowanych na niej produktów Primavera Home. Nasze wyroby w niczym nie ustępowały miejsca produktom renomowanych marek światowych, które uczestniczyły w tym wydarzeniu.

Z pewnością 65 000 osób zwiedzających ekspozycje na Warsaw Home 2018 nie mogło narzekać na nieciekawe propozycje asortymentowe. Meble Primavera Home były w czołówce produktów, które zachwyciły gości targowych.

Pinterest
18/06/2024
Komentarze

Postów nie znaleziono

Napisz opinię