Warsaw Home 2018 fair

Warsaw Home 2018 fair

Trečiasis svarbiausio Lenkijos interjero dizaino renginio renginys, t. y. Varšuvos namai 2018, atnešė daug teigiamos energijos ir įkvėpimo. Jie taip pat parodė, kad mūsų gaminiai kelia susižavėjimą ir pripažinimą tarp profesionalų tiek šalyje, tiek užsienyje.

Primavera Home – Varšuvos namų 2018 m. mugė

Spalio pradžia – ypatingas metas visiems, besidomintiems interjero dizainu. Tada vyksta garsioji Varšuvos namų mugė . Jų dėka galite susipažinti su naujausiomis interjero dizaino tendencijomis ir pasigrožėti daugelio pasaulyje pripažintų įmonių pasiūla. 2018 m. spalį jau antrą kartą kaip parodos dalyviams teko garbė dalyvauti šiame unikaliame renginyje. Mūsų pagal užsakymą pagaminti baldai yra tarp geriausių tūkstančio kitų gerbiamų įmonių gaminių. Tačiau tai dar ne viskas, nes mūsų siūlomi pagal užsakymą pagaminti baldai buvo įvertinti kaip vieni įdomiausių. Dėl to mūsų paroda pateko į prestižinę grupę, „F – Selected Design“ salėje, tarp geriausių projektų. Tai didžiulė garbė ir kartu iššūkis, kurį iki galo įveikėme, o tai matyti iš mūsų stendu besidominčių žmonių skaičiaus. Primavera Home baldai pristatyti kruopščiai parengtoje parodoje.

Unikalūs baldai pagal užsakymą Primavera Home – paroda verta Varšuvos namų

Varšuvos namai 2018 mums buvo ypatingas įvykis, nes galėjome parodyti daug daugiau nei tik itališkus baldus , kuriais garsėjame. Nuolatinius klientus nusprendėme nustebinti paroda, kurioje dominuoja modernaus stiliaus baldai . Tarp jų buvo nuostabūs spalvingi minkšti baldai. Jie pristatė mūsų meistrų meistriškumą ir profesionalų dėmesį savo gaminių detalėms. Taip pat parodėme nuostabias žavingas kėdes ir modernius ištraukiamus stalus , kurie gali pakeisti bet kurį valgomąjį ar virtuvę. Pasirinkę iš mūsų pasiūlos pagal užsakymą pagamintus baldus , nusprendėme pristatyti ir paprastus, bet itin gražius sprendimus. Štai kodėl parodoje pristatomi įmantrūs veidrodiniai baldai . Mūsų įmonės pasiūlymai, tokie kaip glamūrinės veidrodinės konsolės ar Niujorko stiliaus sofa , nudžiugino mugės dalyvius. Dėjome visas pastangas, kad mūsų mugės ekspozicija ilgam įsimintų visiems, kurie turėjo galimybę pasigrožėti eksponuojama Primavera Home produkcija. Mūsų gaminiai jokiu būdu nebuvo prastesni už šiame renginyje dalyvavusių žinomų pasaulio prekių ženklų gaminius.

Tikrai 65 & nbsp; 000 žmonių, apsilankiusių Varšuvos namų 2018 m. ekspozicijose, negalėjo skųstis nuobodžiais asortimento pasiūlymais. Primavera Home baldai buvo prekių, kurios džiugino mugės lankytojus, priešakyje.

Pinterest
18/06/2024
Comments

No posts found

Write a review