LAUREAT KONKURSU ŚWIĄTECZNEGO 2023! - INSTAGRAM

Realizacja z 2019r. a nadal wysoko oceniana!

Uniwersalne kolory i meble od Primavera Home, pomimo upływu lat nadal wyglądają jakby zostały ustawione wczoraj. Uniwersalna baza i świąteczne dodatki tworzą wyjątkowy nastrój.

 Przesympatyczna Pani Angelika, w tym roku znowu nas nie zawiodła! Uwielbiamy oglądać nasze realizacje po kilku latach, bo to potwierdza jakość i trwałość naszych mebli!
Pastelowa baza pozwala na tworzenie wyjątkowych aranżacji na każdą porę roku, wystarczy tylko kila dodatków by salon nabrał świątecznego klimatu. Małe zmiany powodują niesamowity efekt i w każdej chwili można go zmienić na wersję wiosenną lub jesienną zamieniając czerwień na inny kolor.
Podziwiamy  bardzo wygodny, rodzinny narożnik NERO w welwetowej, plamoodpornej tkaninie, który mimo jasnego beżowego koloru nadal wygląda przepięknie, pomimo iż jest najczęściej użytkowanym meblem w salonie!
Stolik kawowy Marcello, wykonanym ze stali nierdzewnej w wysokim połysku – która również z upływem czasu wygląda jak nowy! Stół z kolekcji Art Deco i krzesła Loren, wykonane w tej samej tkaninie idealnie tutaj pasują. I nasz najdłuższy żyrandol PESARO prezentuje się niesamowicie przy tak wysokich wnętrzach. Tkaniny i ich kolorystyka tworzą harmonię w całym mieszkaniu. W sypialni z łóżkiem Modern widzimy również te same tkaniny. W holu piękny zestaw konsola Michelle z lustrem Enea wprowadza nas w piękny świat glamour.
Całość mieszkania uzupełniona jest w przepiękne akcesoria od Primavera Home w srebrze, bieli oraz lampy z kryształowym wykończeniem.
Pinterest