LUKSUSOWY APARTAMENT GLAMOUR W STYLU NOWOCZESNYM

Nowoczesne wnętrze na wiele lat! Wybór kolorystyki tej aranżacji pozwoli cieszyć się długo pięknym i ponadczasowym wyglądem! Szarości, stalowe, srebrne elementy i czerń niewątpliwie jest uniwersalnym rozwiązaniem dla wnętrza.


W centrum salonu widzimy imponujący narożnik rodzinny, z funkcją spania. Narożnik NERO to model najczęściej wybierany do nowoczesnych, przytulnych wnętrz.

 Jest bardzo wygodny, a ogromna ilość poduszek oparciowych sprawia że dopasuje się do każdego! Sprawdzi się w każdym wnętrzu i stylu gdyż może przybrać różną wielkość, modyfikację czy kolor, dopasujemy go pod każde preferencje, nawet te najbardziej wymagające. 

Idealnym uzupełnieniem wypoczynku jest stolik podobnej formy, prostokątny stolik kawowy OSKAR

Wykonany z długotrwałych elementów takich jak stal nierdzewna oraz konglomerat, posłuży przez wiele lat. Perfekcyjnie w przestrzeń salonową wpisał się również funkcjonalny stoliczek boczny ALICE. Posiada te same elementy wykończeniowe co poprzedni stolik i tworzy harmonijną całość.

Subtelnie wkomponowana czerń w części salonu przechodzi do nieco bardziej intensywnej jadalni. Praktyczny stół BOND ze szklanym blatem w połączeniu z designerskimi krzesłami Cosmopolitan tworzą ciekawą i wyjątkową przestrzeń.

Przy barku znajdują się czarne, prostokątne hokery ADLER, które dzięki aksamitnej, czarnej tej samej tkaniny co krzesła – tworzą wspólną całość. Warto zwrócić również uwagę na ich kształt, który idealnie i harmonijnie łączy się z wyposażeniem salonu.

Pinterest