LUKSUSOWY APARTAMENT W STYLU GLAMOUR


Ten wyjątkowy apartament ma zaledwie 75m2!

Kolorystyka pomieszczenia nie jest przypadkowa. Jasne kolory i lustra optycznie powiększają przestrzeń a złote dodatki nadają mu luksusowego charakteru. 


 wnętrza jasnej sypialni w stylu glamour, realizacja mieszkanie w stylu glamour warszawa
sypialnia  GLAMOUR
LUKSUSOWE MIESZKANIE GLAMOUR
stół na szprychach do jadalni , Antonio, Designerski stół okrągły stalowy do jadalni z białym, czarnym blatem, stolik kawowy, salon glamour styl

Apartament został zaprojektowany w taki sposób, by odrębne pomieszczenia tworzyły spójną, harmonijną całość. Zostało to osiągnięte dzięki połączeniu jasno beżowej kolorystyki oraz obłych kształtów mebli takich jak: stół Antonio, stoliki kawowe Marco oraz sofa Aviator. Kropką nad „i” która sprawiła, że pomieszczenia zyskały na wartości była inwestycja w złote, kryształowe żyrandole i kinkiety z kolekcji Glamour oraz Empire oraz dobór luksusowych mebli z Primavera Home. Obie sypialnie wyposażone zostały w szykowne szafki nocne oraz komodę z kolekcji Lorenzo Gold a elegancji dopełniły łóżka Modern oraz Valentino. Ponownie zastosowane zostało obłędne oświetlenie z kolekcji Glamour w szampańskim złocie. Dobór dodatków również nie jest przypadkowy – kolorystyka i ilość złota, styl lamp stołowych sypialnianych oraz pozostałe akcesoria są subtelnym dodatkiem i nadają wyjątkowo ciepłego charakteru jasnemu, sterylnemu wnętrzu.

Każde pomieszczenie tworzy odrębną przestrzeń, a zaraz jedną całość. To wszystko dzięki zastosowaniu tych samych kolorów, zasłon, tkanin. Warto zwrócić uwagę na jednolitą podłogę w całym apartamencie.

Projekt został zrealizowany poprzez studio projektowe Miśkiewicz Design.


Pinterest