NOWOCZESNY APARTAMENT ZAPROJEKTOWANY PRZEZ BIURO KONCEPTWyjątkowy, nowoczesny projekt z najnowszą kolekcją Emporio! Narożnik znajdujący się w centralnym punkcie domu, posiada imponujące zdobienie na plecach i tyle, przez co stanowi niewątpliwie efektowne wrażenie. Dość dużą przestrzeń wypełnia, wygodny i nowoczesny fotel Round. Ten obrotowy model został wykonany w jasnej, plamoodpornej tkaninie, która swoją strukturą przypomina aksamit. Całość uzupełniają produkty o delikatnych, złotych podstawach. Kwadratowy stolik kawowy Ralph jest świetnym rozwiązaniem dla narożników, pozwala na swobodne użytkowanie z każdego miejsca wypoczynku. Nowoczesny dywan Stripes dodaje strefie wypoczynkowej przytulności i szyku!

W holu widnieje konsola złota Ralph. Wybór produktów tej samej kolekcji zawsze sprawdza się przy otwartych przestrzeniach! Pozwala to zachować spójność i równowagę.

Stół Kent ma dość podobną podstawę, więc idealnie wpasował się do strefy jadalnianej. Klientka zdecydowała się do niego na czarne krzesła Tiffany. Mając do dyspozycji otwartą, jasną przestrzeń, duże okna i czarne kamienie na ścianach – kolorystyka krzeseł okazała się strzałem w 10!

W apartamencie piękną biżuterią stały się nowoczesne żyrandole Rain. Warto zwrócić uwagę, że kolorystyka oświetlenia jest dla odmiany srebrna, jak również elementy wykończeniowe widocznej kuchni, czy chociażby srebrne dekory krzeseł.

Jest to świetny przykład na to, że połączenie złota i srebrna w jednym wnętrzu nie jest czymś złym – a wręcz odwrotnie! Jest ciekawie i oryginalnie.


Pinterest