NOWOCZESNY, NIEDUŻY APARTAMENT GLAMOUR W SZAROŚCI I ZŁOCIE


Do uzyskania luksusowego, pięknego wnętrza wcale nie potrzeba dużo m2!
Nasza Klientka w swoim niedużym apartamencie postawiła na optymalne wielkości i kształty mebli i uzyskała wyjątkowo komfortowy efekt.

Klientka postawiła na najmodniejszy trend połączenia szarości i złota i swojej niedużej przestrzeni nadała wyjątkowego stylu! W salonie połączonym z jadalnią zastosowała meble o obłych, okrągłych kształtach, które poza ciekawym designem są wygodne w użytkowaniu w niewielkich przestrzeniach.

W części salonowej widzimy wygodną sofę MADONNA szaro – złotą oraz funkcjonalny stolik kawowy MARCO GOLD. Zestaw tych wyjątkowych stolików to trafione rozwiązanie dla takich wnętrz. W sytuacji większej ilości Gości mniejszy stolik o średnicy 60cm i wysokości 40cm idealnie „chowa” się pod większy stolik 80cm z 45cm wysokością! Przez to zyskujemy więcej miejsca! Stoliki nie są ze sobą połączone, więc mały stolik można również wykorzystać jako tzw. boczny i ustawić np. koło sofy.

Na kolejnym planie widzimy piękną, niedużą jadalnię. Tutaj niewątpliwie zastosowanie tej samej tkaniny na krzesłach co na sofie pozwoliło na połączenie i uzyskanie spójności tych dwóch „stref”.

Okrągłe kształty również wpłynęły na harmonię tego wnętrza. Stół ANTONIO o średnicy 130cm jest optymalnym produktem, który swobodnie może użytkować 4 lub nawet 6 osób. Krzesło ENZO o wyjątkowo prostym ale nowoczesnym designie idealnie otoczył okrągły stół – jednocześnie nie zasłaniając jego pięknych walorów.

Kryształowe żyrandole i złote, połyskujące akcesoria nadały dodatkowo pięknie podkreśliły styl glamour we wnętrzu. Dywan oraz zasłony nadały zaś luksusu i przytulności pomieszczeniu.

Pinterest