NAJNOWSZY TREND! POŁĄCZENIA SZAROŚCI ZE ZŁOTYM W LUKSUSOWYM WNĘTRZU!

Klientka tego mieszkania zastosowała najmodniejszy obecnie trend. Połączyła szarości ze srebrzystymi tkaninami i złote wykończenia mebli.

Zobacz galerię i przekonaj się, że srebro pasuje do złota!


Szarość – to kolor przewodni tego mieszkania. Wysokie i przestronne pomieszczenia pozwoliły na zastosowanie oryginalnej i nieszablonowej aranżacji. Duża, jasna przestrzeń z białą, kamienną podłogą została połączona stalową, połyskującą tkaniną i złotymi akcentami. Zastosowanie srebrnych dodatków wprowadziłyby chłód i zimne przestrzenie. Idealnie wyważone proporcje złotych detali, sprawiły że powstało wyjątkowe, ciepłe i rodzinne wnętrze!

Klientka urozmaiciła białe, wysokie ściany sztukaterią, która nadała przestrzeni elegancję i wprowadziła wstęp do świata glamour. Wybór połyskującej tkaniny na narożniku Queen oraz krzesłach Modern, okazał się strzałem w 10! Fotele Shell, które swoim abstrakcyjnym kształtem wprowadziły ciekawy i nowoczesny design, ale wykonane w tej samej tkaninie wprowadziły jednocześnie harmonię i spójność całego mieszkania.

W wysokim salonie Klientka zastosowała dość masywne oświetlenie z kolekcji Empire: żyrandole oraz kinkiety. Zamontowane wysoko są zauważalne, ale jednocześnie nie przytłaczają pomieszczenia w którym pozostałe elementy złote, są delikatniejsze. Tak jak w przypadku stolików kawowych Marco czy wykończenia krzeseł oraz hokerów Marco – ilość złotych elementów jest subtelna i nie dominuje przewodniej szarości wnętrza w niskiej przestrzeni. Planowanym motywem było również użycie podobnych blatów na podłodze

Dla ujednolicenia i wyznaczenia stref: wypoczynkowej oraz jadalnianej, Klientka zastosowała te same dywany Classic Grey. Dzięki dywanom, kamienna podłoga i blaty w tym samym odcieniu nie „zlewają się” a nawiązują do siebie wzajemnie. Stół Art deco oraz stoliki okrągłe Marco posiadają konglomerat, który niemalże jest identyczny jak podłoga.

Osobnym pomieszczeniem jest gabinet Właścicielki, który wyjątkowo zachował klasyczne, stonowane połączenie szarości ze srebrem. Jest to przestrzeń wyłącznie do pracy. Kluczowe było to, że Klientka często korzysta z niego przy otwartych drzwiach. Wybór tej samej tkaniny na sofie gabinetowej, lustra Sorento które pojawia się również w salonie oraz tego samego modelu dywanu – sprawiły że pomieszczenie współgra z resztą mieszkania.Pinterest