WYJĄTKOWE WNĘTRZE GLAMOUR W PRZYTULNYM, RODZINNYM KLIMACIE

Przestronne mieszkanie zaaranżowane w stylu glamour. Klientka w przytulnym wnętrzu skumulowała najnowsze trendy urządzania wnętrz!

Piękne, szykowne i charakterystyczne wnętrze! Już na wejściu do domu w zachwyt wprawia jasna, duża przestrzeń. Luksusowa konsola LV Collection w złocie to strzał w 10! Jest zdecydowanie dobrym pomysłem produktu, który robi ogromne wrażenie! Klientka zastosowała nad nią nowoczesne lampy wiszące oraz półokrągłe lustro. Ścianę zdobi delikatna beżowa tapeta, która w połączeniu z kolorystyką ścian ociepla biały, kamienny parkiet. Przepiękna zabudowa białych mebli posiada elegancką rozetę, która pojawia się również na skrzydłach drzwi wewnętrznych.

 Pani Kinga zastosowała w pomieszczeniach również sztukaterię która nadaje szyku całości i akcentuje zastosowany styl glamour. W gościnnej strefie pojawia się wygodna sofa Aviator, która jest rozkładana i w razie czego posłuży jako dodatkowe miejsce noclegu. Przed wypoczynkiem, zastosowano stoliki MARCO kawowy o okrągłym kształcie, który nie koliduje przejścia do jadalni gościnnej. Warto zwrócić uwagę na dobór półokrągłych kształtów w pomieszczeniu. Konsola Art deco, boczny stolik Alice z lampą SILVIA oraz okrągły żyrandol Glamour w złocie wprowadziły harmonię. 

Widoczna jadalnia posiada również krzesła GRETA z półokrągłym oparciem. Jasna beżowa tkanina użyta na krzesłach, jest identyczna jak w sofie – co pozwoliło połączyć przestrzeń. Klasyczna jadalnia została zaaranżowana podstawowym wyposażeniem. W centrum znajduje się imponującej wielkości, rozkładany stół QUEEN ze złotymi zdobieniami oraz pojemna komoda na zamówienie Venice z lustrzanymi szufladami. Nad jadalnią użyto żyrandola Glamour orazkinkietów Lucernario, które tworzą zgrany zespół. Zjawiskową pozycją w jadalni, nadającej dodatkowego uroku jest niewątpliwie lampa Paris, z białymi piórami oraz duże lustro Vena, które optycznie powiększa pomieszczenie. Przechodząc do części domu, użytkowanej na co dzień przez domowników zauważamy delikatne przejście kolorystyki z beżu na jasną szarość. Parkiet łączy ze sobą bez problemu obie barwy a kolor ścian i zasłon ułatwił ten zabieg. W dużej jasnej kuchni, Klientka zastosowała wyspę z kamieniem z większą ilością szarych żył. Jest to świetne połączenie z pojawiają się strefą - jadalni połączonej z dużym, rodzinnym wypoczynkiem. Okrągły stół Antonio posiada 130cm i jest wystarczający dla 4 – osobowej rodziny. Wygodne krzesła Louis idealnie uzupełniają swoim kształtem okrągły blat stołu. Wygodny narożnik BIANKA ze złotymi listwami pojawił się tuż za jadalnią. Całość tworzy nieduży, ale przytulny, rodzinny kącik codziennego użytkowania. W centralnym punkcie pojawił się zjawiskowy żyrandol EMPIRE, który poza funkcją oświetlenia, stał się wyjątkową dekoracją pomieszczenia.

Pinterest