Zegary

Zegary ścienne glamour w najlepszym stylu

Wspaniałe wnętrze to nie tylko meble – równie ważne są także dodatki i akcesoria, które sprawiają, że każda część pomieszczenia sprawia wrażenie niezwykle zadbanej, dokładnie przemyślanej oraz skrupulatnie zaprojektowanej. Decydując się na wnętrze w stylu glamour warto jest zatroszczyć się właśnie o detale, które w dyskretny sposób upiększają otoczenie, podkreślając jego elegancki charakter typu glamour. Jednym z niezawodnych akcesoriów, które każdorazowo podkreśla wysmakowany styl właścicieli, a przy tym spełnia niezwykle praktyczną funkcję, jest zegar glamour. Nie tylko sprawi, że będziesz wszędzie na czas, ale również efektownie podkreśli Twój styl, stanowiąc odzwierciedlenie Twojego charakteru. Jeżeli elegancja i wyrafinowanie to cechy, których pragniesz dla Twojego wnętrza, to nasze zegary ścienne glamour są zdecydowanie dla Ciebie! Najwyższa jakość oraz wyróżniający się design zapewnią Ci efekt Wow!

Zegar glamour w Twoim wnętrzu – jaki wybierzesz?

W sklepie meblowym internetowym Primavera Home mamy Ci do zaoferowania kilka różnych zegarów, które różnią się między sobą kształtem, kolorystyką oraz designem.
Jeśli szukasz zegara ściennego glamour o okrągłym kształcie, to sprawdź model Enea, dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: srebrnej oraz złotej. Zegar Enea to połączenie metalu oraz szkła o niecodziennym kształcie, który może przywodzić na myśl słońce lub kwiat. Posiada minimalistyczną, okrągłą tarczę.
Ci Klienci, którzy preferują zegary ścienne glamour w kształcie kwadratu, również będą mieli wybór pomiędzy srebrem oraz złotem. Kwadratowe warianty, które oferujemy, różnią się między sobą jednak nie tylko kolorystyką, ale również detalami. Rama każdego z naszych kwadratowych zegarów glamour nieco różni się od pozostałych, dzięki czemu każdy model jest wyjątkowy. Te zegary ścienne glamour zostały wykonane z połączenia metalu, szkła oraz płyty MDF.
Wszystkie zegary ścienne od Primavera Home znakomicie współgrają z różnymi elementami stylu glamour oraz stylu nowoczesnego. Śmiało zestawiaj je z innymi akcesoriami, meblami oraz elementami oświetlenia, które wybierzesz do Twojego eleganckiego wnętrza. Pamiętaj, że nasze zegary glamour wspaniale prezentują się na tle gustownych tapet. Pięknie wyglądają również powieszone nad konsolami oraz biurkami. Zjawiskowo współgrają ze światłem, dlatego znakomitym pomysłem jest powieszenie ich nieopodal lampy lub żyrandola glamour. Zachwycający efekt daje również zawieszenie zegara ściennego glamour naprzeciwko lustra.