Warning Cookies are used on this site to provide the best user experience. If you continue, we assume that you agree to receive cookies from this site. OK

Warsaw Home 2019 fair

Warsaw Home 2019 fair


The Warsaw Home 2019 fair is the fourth edition of the most important interior design event in Poland. We took an active part in it, presenting our best products. The effect was stunning, and its measure was the crowds visiting our stand.

Targi Warsaw Home 2019 – wielki sukces w doborowym towarzystwie

Zeszłoroczne Targi Warsaw Home odbyły się w dniach od 3 do 6 października, gromadząc najlepszych wystawców na świecie. Nasza duma – Primavera Home – produkująca meble włoskie, brała udział w tym wspaniałym wydarzeniu już po raz trzeci. Docenieni przez organizatorów, mogliśmy pokazać swoją starannie przygotowaną ekspozycję, zawierającą między innymi meble na zamówienie, na najbardziej prestiżowej hali „F – Selected Design”, wśród tak genialnych marek polskich, jak Tabanda, Noti czy Zięta oraz zagranicznych, takich jak Tom Dixon czy Moroso. Warto nadmienić, że wystawców na Warsaw Home 2019 było naprawdę wielu – wszystkie pięć hal zajmowało powierzchnię około 120 000 m². Wśród ogromnej ilości prezentowanych produktów, nasze meble na zamówienie robiły prawdziwą furorę i były podziwiane przez licznych specjalistów z branży. W czwartej edycji, oprócz Primavera Home, brało jeszcze udział ponad 650 wystawców, z czego ponad 20% pochodziło z zagranicy. Zainteresowanie wydarzeniem, jakim były Targi Warsaw Home 2019, odzwierciedlało się w prawie 75 000 osób, pochodzących z ponad 65 różnych krajów świata i oglądających ekspozycje. To magiczne wydarzenie pozwoliło nam pokazać swoje mocne strony, zaprezentować kilka interesujących nowości oraz meble na wymiar w różnych stylach, z których słyniemy.

Meble włoskie Primavera Home – ekspozycja na miarę Warsaw Home

Na targach w październiku 2019 r. nasze wyjątkowe meble na zamówienie mogliśmy przedstawiać na aż 250 m² powierzchni. Było to dla nas ogromne wyzwanie i osiągnięcie jednocześnie. Nasza ekspozycja na Warsaw Home 2019 była bardzo przemyślana, a jej przygotowanie wymagało od nas wyjątkowego zaangażowania. Osiągnęliśmy sukces – nasza wystawa była jedną z najchętniej odwiedzanych. Co ważniejsze, chociaż naszym głównym produktem są meble włoskie, udało nam się zaskoczyć zwiedzających także kilkoma nowościami. Nasz wspaniałe meble tapicerowane glamour budziły ogromny zachwyt oglądających, ponieważ są wykonywane z dbałością o najdrobniejsze detale i z użyciem wyjątkowych jakościowo materiałów. Na naszej ekspozycji znalazły się również wspaniałe meble lustrzane oraz nietuzinkowe żyrandole glamour.

Targi Warsaw Home, to wydarzenie na skalę światową, dzięki któremu polskie marki mają okazję wypromować swoje produkty. W zeszłym roku, to właśnie stoisko Primavera Home skupiało uwagę większości zwiedzających.

Pinterest
19/10/2021
Comments

No posts found

Write a review