Lampy podłogowe

Lampa podłogowa glamour, nadająca pomieszczeniu pięknego blasku

Jednym z najlepszych sposobów na to, jak sprawić, by pokój prezentował się elegancko i przytulnie, jest wybranie pięknej lampy podłogowej glamour. To element oświetlenia, dzięki któremu sypialnia i salon rozbłysną pełnym blaskiem, zyskując przy tym zaciszny i nastrojowy wygląd.
W sklepie meblowym internetowym Primavera Home odkryjesz wyjątkowe lampy podłogowe, stworzone z pasją i wykonane ręcznie. Dzięki niepowtarzalnemu designowi lampy te stanowią wspaniałe uzupełnienie projektów w stylu glamour, podkreślając elegancki charakter wnętrz. Efektownie rozświetlają pomieszczenia, podkreślając wszystko to, co w nich najpiękniejsze. Przy ich blasku wszystkie meble na wysoki połysk, lustra oraz połyskujące elementy dekoracyjne nabierają zupełnie nowego charakteru. Lampy podłogowe glamour dostępne w Primavera Home zjawiskowo prezentują się również w towarzystwie naszych konsol, z którymi tworzą duet idealny.

Trio – lampa podłogowa glamour, która łączy prostotę z elegancją

W Primavera Home odkryjesz między innymi lampę podłogową glamour Trio, która stanowi połączenie ekskluzywności i klasyki. Projektanci z niezwykłą zręcznością połączyli prostą, długą podstawę z trzema kryształowymi kulami o różnych rozmiarach. W efekcie powstała lampa podłogowa glamour, która swą estetyką i subtelną elegancją w szalenie dyskretny sposób dodaje wnętrzu piękna i dekoracyjności. Lampa podłogowa Trio jest dostępna w dwóch wersjach – złotej oraz srebrnej.

Trinity, czyli metal i kryształ stanowiące perfekcyjne połączenie

Wszyscy, których oczarowała lampa Trio, będą również pod wrażeniem lampy podłogowej glamour Trinity. Choć stylem nawiązuje ona do Trio, jej design delikatnie się różni. Tym razem zamiast dekoracyjnych kul nasi eksperci przyozdobili projekt podłużnym kryształem, przypominającym diament lub skrzący się sopel lodu. Ten nieoczywisty, ozdobny element sprawia, że Trinity skutecznie nadaje wnętrzu wytworności i luksusowego wyglądu. Ta lampa podłogowa glamour również jest dostępna w dwóch wariantach kolorystycznych – w złocie oraz srebrze.

Paris – lampa podłogowa glamour, którą musisz zobaczyć na własne oczy

Obok subtelnie klasycznych i eleganckich lamp Trio oraz Trinity prezentujemy również Paris – lampę podłogową glamour wykonaną z naturalnych piór. Projekt ten stanowi połączenie niecodziennej podstawy w kolorze antycznego złota, przypominającej pień drzewa oraz niepowtarzalnego abażura, zrobionego z naturalnych ptasich piór. Lampa podłogowa glamour Paris jest dostępna w trzech kolorach – białym, beżowym oraz koralowym. Została zaprojektowana specjalnie dla wszystkich osób, kochających ubogacać swoje wnętrza o nietuzinkowe elementy dekoracyjne, których nie sposób zapomnieć!