Obrazy w lustrzanych ramach

Nowoczesne obrazy do salonu w szalenie wysmakowanym stylu

Obok mebli i oświetlenia w każdym salonie oraz sypialni w stylu glamour niezwykle ważną rolę odgrywają także dodatki. To one dyskretnie odzwierciedlają charakter właścicieli, mówiąc o nich więcej, niż sami chcieliby o sobie zdradzić. Wspaniałym pomysłem na przyozdobienie pomieszczenia w stylu glamour są na przykład wyjątkowe, nowoczesne obrazy w lustrzanych ramach od Primavera Home. Dzięki dużym wymiarom oraz zjawiskowo połyskującym, szklanym oprawom dodają pomieszczeniom świetlistości i jasności. Niepowtarzalne nadruki przywołują na myśl luksus i wytworność najsłynniejszych marek, dla których elegancja to drugie imię. Wysmakowane połączenie lustrzanych ram oraz wyjątkowych printów sprawia, że dzięki nim każde pomieszczenie w stylu glamour prezentuje się jeszcze bardziej wykwitnie.
Nasze obrazy glamour widowiskowo prezentują się w mieszkaniach w stylu eleganckim, nowoczesnym, nowojorskim oraz paryskim.

Obrazy glamour w towarzystwie innych eleganckich akcesoriów

Nowoczesne obrazy do salonu, które odkryjesz w Primavera Home, prezentują się zjawiskowo już same w sobie! Jeśli jednak zestawisz je z innymi akcesoriami oraz dekoracjami w stylu glamour, wówczas osiągniesz niepowtarzalny efekt elegancji na najwyższym poziomie. Z czym najlepiej jest zestawiać nasze obrazy glamour?
Ich pokaźne wymiary oraz spektakularne lustrzane ramy sprawiają, że obrazy te najlepiej prezentują się w pomieszczeniach takich jak salon lub sypialnia. Przede wszystkim stanowią niezrównany duet z naszymi wyśmienitymi tapetami glamour o jasnych, klasycznych kolorach oraz subtelnych i dyskretnych wzorach. Dzięki nim obrazy zyskują piękne, pełne klasy tło, na którym mogą odgrywać pierwszoplanową rolę, skutecznie przyciągając wzrok i inspirując. Warto jest również zawieszać nasze obrazy glamour nad konsolami, zwłaszcza tymi na wysoki połysk. Wspólnie bowiem nadają salonowi lub sypialni niezwykły charakter, wspaniale rozświetlając każde z tych pomieszczeń. Aby jeszcze bardziej wzmocnić ten efekt, dobrze jest postawić w ich towarzystwie lampę glamour – stołową lub podłogową. Wieczorową porą takie trio rozjaśni cały pokój w ułamku sekund! Obok nich pięknie będą się także prezentowały dostępne w Primavera Home szklane świeczniki oraz ceramiczne doniczki z kwiatami o podobnej kolorystyce.