MEBLE STALOWE

Meble stalowe jako niebanalny element aranżacji w stylu glamour

Jeżeli ktokolwiek myśli, że styl glamour może być nudny, zdecydowanie się myli! Choć wnętrza w stylu glamour cechuje stonowana i raczej uniwersalna kolorystyka, to łączy się ona z niebanalnymi formami i fantazyjnym designem. Takie połączenie nie pozostawia żadnego miejsca na nudę, za to przykuwa wzrok i fascynuje. Jednym z niezawodnych sposobów na dodanie wnętrzu nieszablonowego charakteru jest wykorzystanie do tego celu mebli z metalu, które zaskakują i inspirują.

Stalowe stoły, stoliki kawowe i konsole w samym centrum uwagi

Na czołówkę zjawiskowych mebli z metalu wysuwają się stojące w samym centrum stoły, wokół których skupia się życie i aktywność domowników. Stół – pomimo tego, iż kojarzymy go z jego funkcjonalnością i praktycznością – wcale nie musi wiać nudą! To mebel, który znakomicie nadaje się do zabawy designem, formą i kolorystyką. Specjaliści Primavera Home świetnie zdają sobie sprawę z potencjału, jaki niesie z sobą ten mebel, dlatego nasze stoły z metalu zaskakują, zaciekawiają i przyciągają, robiąc każdorazowo ogromne wrażenie. Oprócz stołów stalowych, które idealnie wypełnią przestrzeń jadalni i salonu, równie spektakularne są stoliki kawowe oraz konsole. Te meble są nieco bardziej dyskretne, ale potrafią skutecznie zmienić wygląd wnętrza na elegancki, kunsztowny i pełen klasy. Choć na ogół nie ustawiamy ich w samym centrum pomieszczenia, to nadal wspaniale je upiększają, a przy tym niezawodnie służą i każdego dnia wiernie spełniają swoje funkcje dzięki ręcznemu wykonaniu z materiałów najlepszej jakości.

Krzesła i hokery z metalu, czyli spotkanie klasyki z nowoczesnością

Obok stołów, stolików i konsoli kolejnymi meblami, które pełnią szalenie ważną rolę w salonie i jadalni glamour, są krzesła i hokery. Wybór tych, które łączą miękkie, przyjemne w dotyku tkaniny z metalowymi elementami to strzał w dziesiątkę dla wszystkich, którzy kochają łączyć klasykę z nutką nieszablonowości. Metalowe nóżki i poręcze dodają krzesłom i hokerom odrobinę ekstrawagancji, która wynosi elegancki styl glamour na zupełnie nowy poziom.

Pufy i siedziska dla pełni wygody i klasy

Do salonu i sypialni świetnie sprawdzą się również eleganckie pufy i siedziska, dostępne w sklepie meblowym internetowym Primavera Home. Te niepozorne meble sprawiają, że we wnętrzu możemy poczuć się naprawdę komfortowo i swobodnie. Dzięki zestawieniu tkanin zapewniających pełną wygodę z nietuzinkowymi elementami pufy i siedziska stalowe dyskretnie upiększają pomieszczenie w stylu glamour tam, gdzie się tego nie spodziewaliśmy.