Mozaika Diamentowa

Mozaika diamentowa jako luksusowy element Twojego wnętrza

Wnętrze w stylu glamour cechuje przede wszystkim ponadczasowy styl, pełen klasy oraz elegancji. Efekt ten uzyskujemy głównie za pomocą mebli oraz dodatków. Są jednak pewne elementy wystroju, które z miejsca nadają mu o wiele bardziej luksusowy charakter, choć są nieco mniej oczywiste. Jednym z nich jest mozaika diamentowa, która natychmiastowo nadaje wnętrzu nadspodziewanie kunsztownego i luksusowego wyglądu! Czym jest mozaika diamentowa i dlaczego robi tak zjawiskowe wrażenie?

Mozaika diamentowa – co czyni ją niezwykłą?

Mozaika diamentowa to produkt luksusowy, charakterystyczny dla miejsc, które cechują wyjątkowo wyszukane elementy dekoracyjne. Mozaika diamentowa powstaje w wyniku procesu fazowania szkła – każde pojedyncze szkiełko musi przez niego przejść, by następnie móc zachwycać wspaniałym efektem diamentów. To właśnie dzięki fazowaniu szkło zachwycająco mieni się w świetle.
Mozaika diamentowa to wspaniały wybór do pomieszczeń takich jak kuchnia oraz łazienka. Można ją kłaść na całe powierzchnie lub stosować bardziej detalicznie, jako efektowny element dekoracyjny.

Wyjątkowy wybór mozaik diamentowanych, dostępnych w sklepie internetowym z meblami Primavera Home

Jeśli mozaika diamentowa to element, którego od dawna poszukujesz lub właśnie się w niej zakochałeś, koniecznie sprawdź wszystkie te dostępne w sklepie meblowym internetowym Primavera Home!
Jeżeli kochasz wyraziste kolory, które przyciągają spojrzenie, sprawdź mozaiki diamentowe Helen oraz Kristina. Obie wyróżnia mocny, czerwony kolor, który z miejsca rzuca się w oczy i magnetyzuje.
Dla fanów bardziej stonowanych rozwiązań eksperci Primavera Home zaprojektowali mozaikę diamentową ze srebrnymi elementami. Wyśmienicie prezentuje się także czarno-biała mozaika Hermiona, którą cechuje charakterystyczny wzór w szachownicę.
W Primavera Home dostępne są również dwie mozaiki diamentowe w kolorze fioletowym, stworzone z myślą o fanach tej iście królewskiej barwy. Są to Anne oraz Katie.

Brak produktów w tej sekcji